Drucken

Dagje De Rijp

Op maat maken wij programma’s incl. eventueel lunch en diner, maar voor bijvoorbeeld een mooie rondvaart, museumbezoek of bijvoorbeeld vergaderlocatie bent u bij ons ook aan het goede adres. Ook voor het gebruik van de pittoreske raadhuizen van Graft en De Rijp kunt u bij ons terecht.

Wij nemen samen met u de wensen door waarna wij voor u een programma met tijdsplanning samenstellen zodat u een onbezorgd dagje uit kunt beleven. Natuurlijk inclusief eventuele ontvangst, lunch of diner.

 
Goldener VVV Partner

ADRESSE:

Dagje De Rijp
Raadhuisstraat 21
1484 EN
Graft

Kontakt:

+31299676987

Partnerprogramma

Partners van VVV De Rijp hebben een streepje voor. Er zijn 3 programma's: GOUD - ZILVER - BRONS. Ook VVV-partner worden? Lees dan verder...>>>

 

Word VVV-partner

Contact

De Waag
Kleine Dam 1
1483 BJ De Rijp


Telefoon: 0299-671979
E-mail: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

N.B. In het winterseizoen zijn wij alleen via e-mail te bereiken.