Print

B&B Polderzicht

Een comfortabel ingericht B&B appartement in De Rijp, nabij een kleinschalige en rustige jachthaven. Uw ontbijt wordt in uw eigen keuken gezet, waar u naar wens zelf uw koffie en thee kunt zetten en gezellig in uw ontbijtgedeelte kunt nuttigen. Het dorp vindt u op loop/fietsafstand. Huisdieren zijn niet toegestaan.

 

Heeft u ooit wel eens in een boot willen overnachten? Dat kan nu ook bij ons. Wij hebben een boot (Doerak) ingericht als Bed & Breakfast, en we menen dat u het gevoel van vrijheid krijgt als u daar verblijft, vandaar ook de naam "De Vrijheid". Ook hier staat uw ontbijt in de koelkast in het ontbijtgedeelte van de boot en in de kajuit vindt u 2 bedden, een keukentje en een toilet. U ligt aan de kade grenzend aan onze prachtige tuin en geniet van het uitzicht op het water.

Half jaar geopend (april t/m september). Bij prachtig weer ook in oktober.

Voor prijzen en meer informatie kijk op de website.

 

Contactpersoon: Marjolijn & Ruud Visser

 
Bronze VVV Partner

ADDRESS:

B&B Polderzicht
Oostdijkje 12
1483 AA
De Rijp
Located in: Accomodation

Partnerprogramma

Partners van VVV De Rijp hebben een streepje voor. Er zijn 3 programma's: GOUD - ZILVER - BRONS. Ook VVV-partner worden? Lees dan verder...>>>

 

Word VVV-partner

Contact

De Waag
Kleine Dam 1
1483 BJ De Rijp


Telefoon: 0299-671979
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

N.B. In het winterseizoen zijn wij alleen via e-mail te bereiken.