Print

Camping Tuinderij Welgelegen

Rustig gelegen in de mooie Eilandspolder ligt Camping Tuinderij "Welgelegen". Dit is een camping (lid Recron) van ca. 2 ha. met 75 vaste plaatsen en 25 passanten plaatsen. Naast de camping ligt een klein tuindersbedrijf met 3500m2 kassen en 80 jaar historie. Een rondleiding is mogelijk. Kijk hiervoor bij arrangementen.

Vanaf de camping kan men varen en kanoën in de Eilandspolder. Kano's en kajakken zijn op de camping te huur, evenals stacaravans. Kijk op de website voor meer informatie.


 

Caravan 10

caravan10Afmeting: 8,00*3,30 m. - slaapkamer met 2-persoons bed - slaapkamer met twee 1-persoons bedden (stapelbedden) - 4-pits gaskomfoor, geiser - douche en toilet. voorzien van electriciteit en aangesloten op de waterleiding en riolering * ingericht met bestek, pannen, servies, glaswerk, etc. * koelkast * verwarming * televisie aangesloten op de kabel * draadloos internet * tuintafel, vier tuinstoelen met kussens * dekbedden en hoofdkussens. Per week 400,-, per mid-week 250,- per weekend 200,-.

 


 

Caravan 70

caravan 70

Afmeting: 9,00*3,30 m. - slaapkamer met 2-persoons bed - slaapkamer met twee 1-persoons bedden (geen stapelbedden) - 4-pits gaskomfoor, geiser - douche en toilet. voorzien van electriciteit en aangesloten op de waterleiding en riolering * ingericht met bestek, pannen, servies, glaswerk, etc. * koelkast * verwarming * televisie aangesloten op de kabel * draadloos internet * tuintafel, vier tuinstoelen met kussens * dekbedden en hoofdkussens. Per week 450,-,  per mid-week 280,-, per weekend 225,-.

 

 


 

Kamperen tarieven.
Volwassenen 5,-, Kind 2,50, Tent 5,-, Caravan/vouwwagen 5,-
Auto 2,50, Camper/busje 7,50, Fiets, bootje, kano 1,-
Elektra 2,-, Douche 0,50, Wasserette 5,-, Warmwatertappunt 0,20
Wifi gratis.

 

 
Golden VVV Partner

ADDRESS:

Camping Tuinderij Welgelegen
Raadhuisstraat 24A
1484 EN
Graft
Located in: Accomodation

Partnerprogramma

Partners van VVV De Rijp hebben een streepje voor. Er zijn 3 programma's: GOUD - ZILVER - BRONS. Ook VVV-partner worden? Lees dan verder...>>>

 

Word VVV-partner

Contact

De Waag
Kleine Dam 1
1483 BJ De Rijp


Telefoon: 0299-671979
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

N.B. In het winterseizoen zijn wij alleen via e-mail te bereiken.