Print

Fluisterboot en kanoverhuur Schermereylandt

Boerderij Schermereijlandt staat voor biologisch-dynamisch natuurbeheer in de eilandspolder. Een duurzame en holistische wijze van boeren gericht op het behoud en vergroten van de diversiteit aan planten en dieren in dit beschermde natuurgebied.

Sinds 1987 is boerderij Schermeijlandt gevestigd op het Schermereijlandt in de Rijp, maar de familie draagt reeds sinds de 19e eeuw bij aan het behoud van de prachtige Eilandspolder. Wij willen deze schoonheid graag met u delen door de verhuur van fluisterboten en kano’s.

 

ADDRESS:

Fluisterboot en kanoverhuur Schermereylandt
Oostdijkje 7
1483AA
De Rijp

Contact:

0653176297

Partnerprogramma

Partners van VVV De Rijp hebben een streepje voor. Er zijn 3 programma's: GOUD - ZILVER - BRONS. Ook VVV-partner worden? Lees dan verder...>>>

 

Word VVV-partner

Contact

De Waag
Kleine Dam 1
1483 BJ De Rijp


Telefoon: 0299-671979
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

N.B. In het winterseizoen zijn wij alleen via e-mail te bereiken.