Print

Dagje De Rijp

Op maat maken wij programma’s incl. eventueel lunch en diner, maar voor bijvoorbeeld een mooie rondvaart, museumbezoek of bijvoorbeeld vergaderlocatie bent u bij ons ook aan het goede adres. Ook voor het gebruik van de pittoreske raadhuizen van Graft en De Rijp kunt u bij ons terecht.

Wij nemen samen met u de wensen door waarna wij voor u een programma met tijdsplanning samenstellen zodat u een onbezorgd dagje uit kunt beleven. Natuurlijk inclusief eventuele ontvangst, lunch of diner.

 
Golden VVV Partner

ADDRESS:

Dagje De Rijp
Raadhuisstraat 21
1484 EN
Graft

Contact:

+31299676987

Partnerprogramma

Partners van VVV De Rijp hebben een streepje voor. Er zijn 3 programma's: GOUD - ZILVER - BRONS. Ook VVV-partner worden? Lees dan verder...>>>

 

Word VVV-partner

Contact

De Waag
Kleine Dam 1
1483 BJ De Rijp


Telefoon: 0299-671979
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

N.B. In het winterseizoen zijn wij alleen via e-mail te bereiken.