Print

Bij Ernst

Het gevoel van thuiskomen…

De wereld is snel en zakelijk en het individu verdwijnt in de digitale snelweg. Dit is ook ingesleten in de horeca. Men gaat gezellig uit eten, maar belandt al snel in Social Media en vergeet zijn tafelgenoten. Dit willen wij bij Ernst graag doorbreken. Het individu komt op de eerste plaats. Iedere gast, van klein tot groot, voelt zich bijzonder door de combinatie van gastvrijheid, huiselijkheid en saamhorigheid. Bij Ernst kun je genieten van eerlijk en heerlijk eten voor een goede prijs, in combinatie met live-muziek en leuke evenementen. Het prachtige pand bestaat uit een bar-, lounge- en aperitiefgedeelte en een restaurantgedeelte. Bij Ernst maken wij gebruik van gezonde en streekproducten en serveren wij eerlijke gerechten. De koks bereiden de gerechten in de open keuken, waardoor interactie met de gasten wordt gestimuleerd. Dit versterkt het huiselijke gevoel en het directe contact met elkaar in digitale drukke tijden. Voor de kinderen is er ‘bij Ernst’ een speciale hoek ingericht, waar zij naar hartenlust kunnen spelen. Ook is er een aparte kinderkaart met leuke en gezonde gerechten. De naam ‘Bij Ernst’ is weldoordacht en bewust gekozen in het concept. Alle facetten zijn te combineren met de naam. Voorbeelden zijn ‘Eten Bij Ernst’, ‘Loungen Bij Ernst’ en ‘Muziek Bij Ernst’. Graag tot ziens, bij Ernst

 

Openingstijden:

In de zomerperiode:                                 In de winterperiode :

Maandag gesloten;                                  Maandag gesloten;
Dinsdag gesloten                                     Dinsdag gesloten;
Woensdag 11.00 – 0.00 uur;                     Woensdag 16.00 – 0.00 uur;
Donderdag 11.00 – 0.00 uur;                     Donderdag 16.00 – 0.00 uur;
Vrijdag 11.00 – 0.00 uur;                           Vrijdag 16.00 – 0.00 uur;
Zaterdag 11.00 – 0.00 uur;                        Zaterdag 11.00 – 0.00 uur;
Zondag 11.00 – 0.00 uur.                          Zondag 11.00 – 0.00 uur;
 
Silver VVV Partner

ADDRESS:

Bij Ernst
Oosteinde 31-33
1483 HB
De Rijp

Contact:

0299-633436

Partnerprogramma

Partners van VVV De Rijp hebben een streepje voor. Er zijn 3 programma's: GOUD - ZILVER - BRONS. Ook VVV-partner worden? Lees dan verder...>>>

 

Word VVV-partner

VVV APP

Raadpleeg actuele vrijetijdsinformatie via de mobiele telefoon via de gratis VVV-app.

De app is volledig geo-codeerd, dus één keer de VVV-app downloaden en u hebt uit & thuis altijd de meest actuele vrijetijdsinformatie bij de hand.

 

Download VVV-app voor iPhones

Download VVV-app voor Androids

 

Contact

De Waag
Kleine Dam 1
1483 BJ De Rijp


Telefoon: 0299-671979
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

N.B. In het winterseizoen zijn wij alleen via e-mail te bereiken.