Print

Brasserie De Dijk

Brasserie De Dijk is het nieuwe zusje van Restaurant Poort van Amsterdam! Een gezellige brasserie en uitermate geschikt voor het hele gezin. Brasserie De Dijk bevindt zich op EuroParcs Resort De Rijp en heeft haar naam te danken aan de omliggende plaatsjes Oost-Graftdijk en West-Graftdijk.

 

Het restaurant ligt op de dijk aan het water van het in 1824 afgeronde Noordhollandsch kanaal. Een prachtige historische omgeving. Brasserie De Dijk heeft een heerlijk terras aan het water, serveert verse streekproducten vanuit de keuken en gezellige avonden staan centraal in deze zaak!

ADDRESS:

Brasserie De Dijk
Groenedijk 6
1487 ME,
Oost-Graftdijk

Contact:

+3188 0708076

Partnerprogramma

Partners van VVV De Rijp hebben een streepje voor. Er zijn 3 programma's: GOUD - ZILVER - BRONS. Ook VVV-partner worden? Lees dan verder...>>>

 

Word VVV-partner

VVV APP

Raadpleeg actuele vrijetijdsinformatie via de mobiele telefoon via de gratis VVV-app.

De app is volledig geo-codeerd, dus één keer de VVV-app downloaden en u hebt uit & thuis altijd de meest actuele vrijetijdsinformatie bij de hand.

 

Download VVV-app voor iPhones

Download VVV-app voor Androids

 

Contact

De Waag
Kleine Dam 1
1483 BJ De Rijp


Telefoon: 0299-671979
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

N.B. In het winterseizoen zijn wij alleen via e-mail te bereiken.