Print

Theeboerderij mevrouw Cha

De Theeboerderij is het hoofdkwartier van MEVROUW CHA. Je vindt er ook de Theekamer, een ontzettend sfeervolle ruimte waar je kunt genieten van de (h)eerlijke theeproeverijen van MEVROUW CHA. Reserveer je plekje aan de theetafel. Kom je gezellig naar de theeproeverij? Stel je navigatie in op  de adresgegevens en parkeer op één van onze (gratis) parkeerplaatsen. We zien je daar!

 
 
 

 

ADDRESS:

Theeboerderij mevrouw Cha
Noordervaart 30B
1841HA
Stompetoren

Contact:

072 202 9218

Partnerprogramma

Partners van VVV De Rijp hebben een streepje voor. Er zijn 3 programma's: GOUD - ZILVER - BRONS. Ook VVV-partner worden? Lees dan verder...>>>

 

Word VVV-partner

Contact

De Waag
Kleine Dam 1
1483 BJ De Rijp


Telefoon: 0299-671979
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

N.B. In het winterseizoen zijn wij alleen via e-mail te bereiken.