PRINT

Zwerf- en zoektocht Museum In ’t Houten Huis

Wat is een flensmes, een makelaar, een baardman? Dit zijn een paar vragen uit de museumroute. Voor kinderen van 9 tot en met 12 jaar die individueel, bijvoorbeeld met hun ouders, het museum bezoeken is er een zwerf- en zoektocht. De tocht voert de kinderen langs de interessantste en mooiste voorwerpen van het museum. Door het beantwoorden van open en meerkeuze vragen ontstaat er een leerzame ontmoeting met het verleden.

 

Museum In 't Houten Huis geeft een goed beeld van het rijke en historische verleden van het Schermereiland. Jaarlijks zijn er één of meer tijdelijke exposities.Voor openingstijden, tarieven en vaardata verwijzen wij u naar de website van het museum.

 

ADRES:

Zwerf- en zoektocht Museum In ’t Houten Huis
Tuingracht 13
1483 AP
De Rijp

CONTACT

0299-671286
Gelokaliseerd in: Jeugd

Partnerprogramma

Partners van VVV De Rijp hebben een streepje voor. Er zijn 3 programma's: GOUD - ZILVER - BRONS. Ook VVV-partner worden? Lees dan verder...>>>

 

Word VVV-partner

Contact

De Waag
Kleine Dam 1
1483 BJ De Rijp


Telefoon: 0299-671979
E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

N.B. In het winterseizoen zijn wij alleen via e-mail te bereiken.